The Information service has been stopped.

We focus on YOUNG-PHOTOGRAPHERS.EU

Nadace Suška – Shameti a Studio Bubec vyhlašují otevřenou výzvu pro studenty a absolventy uměleckých škol a mladé začínající umělce.
Po rekonstrukci studia, která probíhala větší část roku 2015, bychom chtěli nabídnout mladým umělcům prostory Studia Bubec na jejich tvorbu.

Studio je vybaveno základním nářadím a výrobním zařízením pro práci s kovem, dřevem, kamenem i ostatními materiály. Umělci mohou pracovat ve společném otevřeném prostoru, využívat nářadí studia a konzultace s etablovanými českými umělci, kteří ve studiu pracují denně (Čestmír Suška, Ladislav Plíhal aj.). Prostor na čtyřtýdenní rezidenci od 4. do 31. ledna 2016 nabízíme studentům díky štědré podpoře Nadace Suška – Shameti bez rezidenčního poplatku. Počet míst je omezený, účastníky vybírá umělecká rada ve složení: Ivana Hanzlíková (předsedkyně), Tomáš Bambušek, Michal Fišer, Martin Pertl, Ladislav Plíhal, Čestmír Suška a Diana Winklerová.
Přihlášky (CV s kontaktními údaji) a návrhy ve formě stručného popisu a doprovodného vizuálního materiálu posílejte na E This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 18. 12. 2015.
Výsledky krátkodobé rezidence budeme prezentovat na společné výstavě, zabezpečíme propagaci, materiál si účastník rezidence zajistí na vlastní náklady.
Share on facebookShare on twitterShare on google_plusone_shareShare on youtube
Vložil: Culturenet, 9. 11. 2015
Zdroj: Vladimíra Mikušová

This project

is being supported by the Ministry of Culture of the Czech Republic.

visegrad fund logo blue 800